Jeżeli chcesz aby w Twoich intencjach modliło się ok. 27 Kapłanów oraz 14 osób świeckich w Medjugorie to zapraszamy do „Duchowego Autokaru”.

Jak wiecie już po raz jedenasty organizujemy bezpłatny wyjazd Kapłanów na XXI Międzynarodowe Rekolekcje Kapłańskie do Medjugorie. W tym roku koszt wyjazdu kapłanów tak jak w ubiegłym roku pokrywamy z dowolnych ofiar składanych na ten wyjazd kierując się bezinteresowną miłością pomocy kapłanom.

Mamy już zgłoszonych około 27 Kapłanów na wyjazd oraz 14 osób świeckich / jako pomoc dla Kapłanów w czasie pielgrzymki/, a może będzie jeszcze więcej, ponieważ zapisy jeszcze trwają. Tak jak w ubiegłym roku organizujemy dodatkowy autokar tzw. „Duchowy Autokar”.

Każdy kto będzie chciał w ten sposób uczestniczyć w pielgrzymce otrzyma bilet w „Duchowym Autokarze” oraz dokładny program pielgrzymki, aby móc codziennie łączyć się z nami duchowo. Wszystkie osoby z „Duchowego Autokaru” mają zapewniony udział we wszystkich modlitwach prowadzonych na pielgrzymce przez wszystkie osoby wyjeżdżające na pielgrzymkę między innymi codzienny brewiarz, przy modlitwie „Anioł Pański”, na odprawianych drogach krzyżowych oraz przy modlitwie różańcowej a także w modlitwie wiernych na Mszach Św. oraz oddzielnej Mszy św. ofiarowanej za wszystkie osoby z „Duchowego Autokaru”.