MEDJUGORIE – z Aniołami do Medjugorie

MEDJUGORIE – z Aniołami do Medjugorie – Są wolne miejsca – ZAPRASZAMY!

Uwaga – została zmieniona data pielgrzymki. Bardzo przepraszamy za zmianę ale została ona spowodowana pomocą osobom niepełnosprawnym.

29.09 – 07.10.2021 r. /9 dni/

Program jest ramowy, czyli może ulec zmianie w zależności od postanowień władz państwowych. Jeżeli będą wprowadzone jakieś obostrzenia, będziemy dostosowywać program do zmienionych warunków.

Dzień 0 – /28.09.2021 r. – wtorek/:

Spotykamy się na parkingu dla samochodów osobowych przy Sanktuarium  Bożego Miłosierdzia o godz. 19.00 na badanie antygenowego testu na COVID-19 typu PCR.

Dzień I /29.09.2021 r. – środa/:

W Krakowie zbiórka o godz.18.30 na parkingu autokarowym przy Sanktuarium Miłosierdzia Bożego w Łagiewnikach, a o 19.00 godz. odbędzie się Msza św. rozpoczynająca naszą pielgrzymkę w Kaplicy św.Faustyny. Przejazd nocny do Medjugorie.

Dzień II /30.09.2021 r. – czwartek/:

Po przekroczeniu granicy pojedziemy do Tihaliny, aby przywitać się z Maryją. Jeżeli będzie możliwość to w Tihalinie będzie Msza św., jeżeli nie to w Medjugorie po przyjeździe.
Obiadokolacja i nocleg.

Dzień III – VII /01.10 – 05.10.2021 r. – piątek, sobota, niedziela, poniedziałek,wtorek/:

Przez kolejne 5 dni będziemy brać udział w Międzynarodowej Mszy św. i różańcu w parafialnym Kościele św. Jakuba; w Adoracji, pójdziemy Drogą Krzyżową na GÓRĘ KRIŻEVAC , wejdziemy także na GÓRĘ OBJAWIEŃ – PODBRDO odmawiając wspólnie różaniec. Spotkanie z chłopcami z Cinacolo. Pojedziemy do Śurmanci. Czas wolny na indywidualną modlitwę.

Dzień VIII /06.10.2021 r. – środa/

Śniadanie, w zależności od przepisów albo przejazd na nocleg na Chorwacji albo całodzienny pobyt w Medjugorie, obiad i po wieczornym programie modlitewnym powrócimy nocnym przejazdem do Krakowa.

Dzień IX /07.10.2021 r. – czwartek/

Rano Msza św. w Novigradzie na Dobri a następnie przejazd do Maria Bistrica lub do Ludbregu (w zależności od sytuacji na Chorwacji). Przyjazd bardzo późnym wieczorem do Krakowa.

• Autokar
  • Ubezpieczenie od Następstw Nieszczęśliwych Wypadków. Osoby, które mają przewlekłe choroby muszą doubezpieczyć się indywidualnie lub za dodatkową opłatą u naszego ubezpieczyciela.
  • Noclegi na kwaterze prywatnej.
  • Wyżywienie: śniadania, obiadokolacje. W pierwszy i ostatni dzień wyżywienie we własnym zakresie.
  • Opieka pilota.
  • Opieka kapłana.

Zabieramy ze sobą m.in.:

• ważny, niezniszczony paszport lub dowód osobisty;
  • radio ze słuchawkami w celu odbioru tłumaczenia Mszy św. na język polski;
  • latarkę;
  • lekarstwa, które przyjmujemy;
  • wygodne obuwie;
  • śpiwór lub kocyk do autokaru na nocny przejazd.

Bardzo prosimy o bardzo skromny, stosowny ubiór pielgrzymkowy.

CENA: 550 zł + 210 euro + 120 zł (badanie)

Informacje i zapisy :

Tel.: Ewa: 538-194-694
Cecylia: 694-867-207

I wpłata – 250 zł do 20 sierpnia 2021 na konto Fundacji
II wpłata – 120 zł do 20 września 2021 na konto Fundacji (dodatkowa opłata za badanie na koronowirusa)
III wpłata – 300 zł + 210 euro – zabieramy we własnym zakresie

Wpłaty prosimy dokonywać na konto Fundacji z dopiskiem „Z Aniołami”:

wrz. 29 2021 - październik 07 2021

MEDJUGORIE