Medjugorie – urodziny Mirjany

Coroczne objawienie Matki Bożej Mirjanie – 14 – 20.03.2022 r. / 7 dni /

Program jest ramowy, czyli może ulec zmianie w zależności od postanowień władz państwowych. Jeżeli będą jakieś wprowadzone obostrzenia będziemy dostosowywać program do zmienionych warunków.

Do przekroczenia granicy BiH wymagane jest posiadanie badania antygenowego na covid w języku angielskim lub paszportu covidowego. Badania będzie można zrobić rano w poniedziałek od godz. 8.00 we własnym zakresie w Krakowie lub w miejscu zamieszkania.

Dzień I /14.03.2022 r. – poniedziałek/:

Zbiórka w Krakowie o godz.12.30 na parkingu autokarowym przy Sanktuarium Bożego Miłosierdzia  w Łagiewnikach, a o 13.00 godz. odbędzie się Msza św. rozpoczynająca naszą pielgrzymkę w kaplicy św. Faustyny w dolnej Bazylice Miłosierdzia Bożego.
Nocny przejazd.

Dzień II /15.03.2022 r. – wtorek/:

Po przekroczeniu granicy pojedziemy do Tihaliny, a nastepnie do Medjugorie. Odpoczynek. Przywitanie z Matką Bożą. Obiadokolacja i wieczorny program modlitewny w kościele św. Jakuba w Medjugorie.

Dzień III – V /16 – 18.03.2022 r. – środa, czwartek, piątek/:

Przez kolejne 3 dni będziemy brać udział w Międzynarodowej Mszy św. i różańcu w parafialnym kościele św. Jakuba; w Adoracji, pójdziemy Drogą Krzyżową na GÓRĘ KRIŻEVAC, wejdziemy także na GÓRĘ OBJAWIEŃ – PODBRDO odmawiając wspólnie różaniec. W miarę możliwości spotkamy się w OAZIE CENACOLO z chłopcami wychodzącymi z narkomanii, którzy przekażą swoje świadectwo oraz będziemy mieć wolny czas dla siebie na modlitwę i kontemplację.
W piątek 18 marca będziemy uczestniczyć w corocznym objawieniu Matki Bożej Mirjanie. Matka Boża powiedziała Mirjanie na zakończenie objawień: „Powiedziała mi, że jest to nasza ostatnia codzienna rozmowa, ale zostawia mi jeden dar, tj. dopóki żyję będę Ją widzieć w swoje urodziny.”

Dzień VI /19.03.2022 r. – sobota

Śniadanie. Następnie zawierzymy się św. Józefowi na Mszy św. dla naszej grupy w Śurmanci. Obiad. Po wieczornym programie modlitewnym będziemy wracać nocnym przejazdem do Krakowa.

Dzień VII /20.03.2022 r. – niedziela/
Po drodze zatrzymamy się na Mszę św.
Przyjazd późnym wieczorem do Krakowa.

• Autokar.
  • Ubezpieczenie od Następstw Nieszczęśliwych Wypadków. Osoby, które mają przewlekłe choroby muszą doubezpieczyć się indywidualnie lub za dodatkową opłatą u naszego ubezpieczyciela
  • Noclegi na kwaterze prywatnej.
  • Wyżywienie: śniadania, obiadokolacje. W pierwszy i ostatni dzień wyżywienie we własnym zakresie.
  • Opieka pilota.
  • Opieka Kapłana.

Zabieramy ze sobą m.in.:

• ważny dowód osobisty lub paszport,
  • radio ze słuchawkami (jeżeli w telefonie jest aplikacja z radiem to tylko słuchawki do telefonu) w celu odbioru tłumaczenia Mszy św. na język polski,
  • lekarstwa – które przyjmujemy,
  • wygodne obuwie, ciepłe ubrania a także pelerynę lub nieprzemakalne ubranie,
  • małe krzesełko można zabrać,
  • śpiwór lub kocyk do autokaru na nocny przejazd,
  • można również zabrać małą poduszkę.

Bardzo prosimy o odmówienie nowenny do św. Józefa przed pielgrzymką, czyli od 5 – 13 marca, prosząc o jak największe owoce duchowe pielgrzymki oraz błogosławieństwo na podróż oraz badania.

Bardzo prosimy o bardzo skromny stosowny ubiór pielgrzymkowy.

CENA: 550 zł + 170 euro

Informacje i zapisy:

Tel.: Ewa – 538-194-694

• numer PESEL,

I wpłata – 250 zł do 28 stycznia 2022 r.
II wpłata – 300 zł + 170 euro – zabieramy we własnym zakresie

Wpłaty prosimy dokonywać na konto Fundacji z dopiskiem „Marzec”:

mar 14 - 20 2022