Drodzy!

Informujemy, że nie organizujemy typowych pielgrzymek ani tym bardziej wyjazdów turystycznych do miejsc świętych. Jeśli szukasz ofert na wycieczki czy zwiedzanie miejsc świętych, u nas ich nie znajdziesz.

Jesteśmy Fundacją, której głównym celem jest pomoc kapłanom i chrześcijanom na całym świecie, a szczególnie w miejscach, gdzie taka pomoc jest potrzebna z powodu, biedy, prześladowań i konfliktów.

W czasie naszych wyjazdów, które mają charakter misyjno-charytatywny, przewozimy rzeczy dla osób, które ich potrzebują i które zgłaszają nam takie zapotrzebowanie.

Nasze wyjazdy wypełnione są modlitwą w różnych intencjach, w tym osób z Duchowego Autokaru, które polecają nam swoje intencje. W każdej wolnej chwili modlimy się, m.in. za kapłanów i za cały świat. Znajdziesz u nas znacznie więcej modlitwy niż na pielgrzymce, bo praktycznie się z nią nie rozstajemy. Nie jedziemy po to, by zwiedzać czy odpoczywać. Uczestnicy naszych wyjazdów to głównie darczyńcy i wolontariusze materialni a także duchowi.

Fundacja nie prowadzi działalności zarobkowej. Opłaty, które znajdują się przy każdym opisie wyjazdu i które do nas trafiają pokrywają koszt transportu oraz ubezpieczenia.Za wszystko ponad to zapłacimy na miejscu osobom, które zapewniają nam pobyt. O szczegółach i warunkach każdego wyjazdu informujemy osobno.

Nasze wyjazdy nie są dla każdego! Mogą w nich wziąć udział osoby głęboko wierzące, akceptujące zwiększoną ilość modlitwy, które chcą zaangażować się w działalność charytatywną i stać swojego rodzaju misjonarzami duchowymi.