MEDJUGORIE – Dziękczynna z MB Różańcową

MEDJUGORIE – Dziękczynna z Matką Bożą Różańcową w Medjugorie

16.10 – 24.10.2021 r. /9 dni/

Program jest ramowy, czyli może ulec zmianie w zależności od postanowień władz państwowych. Jeżeli będą wprowadzone jakieś obostrzenia, będziemy dostosowywać program do zmienionych warunków.

Dzień 0 – /15.10.2021 r. – piątek/:

Spotykamy się na parkingu dla samochodów osobowych przy Sanktuarium  Bożego Miłosierdzia o godz. 19.00 na badanie antygenowego testu na COVID-19 typu PCR.

Dzień I /16.10.2021 r. – sobota/:
W Krakowie zbiórka o godz.18.30 na parkingu autokarowym przy Sanktuarium  Bożego Miłosierdzia w Łagiewnikach, a o godz. 19.00 w kaplicy św. Faustyny odbędzie się Msza św. rozpoczynająca naszą pielgrzymkę. Przejazd nocny do Medjugorie.

Dzień II /17.10.2021 r. – niedziela/:
Po przekroczeniu granicy pojedziemy do Tihaliny, aby przywitać się z Maryją. Jeżeli będzie możliwość, to w Tihalinie będzie Msza św., jeżeli nie, to w Medjugorie po przyjeździe.
Obiadokolacja i nocleg.

Dzień III – VII /18 – 22.10.2021 r. – poniedziałek, wtorek, środa, czwartek,piątek/:
Przez kolejnych 5 dni będziemy brać udział w Międzynarodowej Mszy św. i różańcu w parafialnym kościele św. Jakuba; w Adoracji, pójdziemy Drogą Krzyżową na GÓRĘ KRIŻEVAC, wejdziemy także na GÓRĘ OBJAWIEŃ – PODBRDO odmawiając wspólnie różaniec. Spotkanie z chłopcami z Cinacolo. Pojedziemy do Śurmanci. Czas wolny na indywidualną modlitwę.

Dzień VIII /23.10.2021 r. – sobota/
Śniadanie, w zależności od przepisów: albo przejazd na nocleg na Chorwacji, albo całodzienny pobyt w Medjugorie, obiad i po wieczornym programie modlitewnym powrócimy nocnym przejazdem do Krakowa.

Dzień IX /24.10.2021 r. – niedziela/
Rano Msza św. w Novigradzie na Dobri, a następnie przejazd do Maria Bistrica lub do Ludbregu (w zależności od sytuacji na Chorwacji). Przyjazd bardzo późnym wieczorem do Krakowa.

• Autokar
  • Ubezpieczenie od Następstw Nieszczęśliwych Wypadków. Osoby, które mają przewlekłe choroby muszą doubezpieczyć się indywidualnie lub za dodatkową opłatą u naszego ubezpieczyciela.
  • Noclegi na kwaterze prywatnej.
  • Wyżywienie: śniadania, obiadokolacje. W pierwszy i ostatni dzień wyżywienie we własnym zakresie.
  • Opieka pilota.
  • Opieka kapłana.

Zabieramy ze sobą m.in.:

• ważny, niezniszczony paszport lub dowód osobisty;
  • radio ze słuchawkami w celu odbioru tłumaczenia Mszy św. na język polski;
  • latarkę;
  • lekarstwa, które przyjmujemy;
  • wygodne obuwie;
  • śpiwór lub kocyk do autokaru na nocny przejazd.

Bardzo prosimy o bardzo skromny, stosowny ubiór pielgrzymkowy.

CENA: 550 zł + 210 euro + 120 zł (badanie)

Informacje i zapisy :

Tel.: Ewa: 538-194-694
Cecylia: 694-867-207

I wpłata – 250 zł do 13 września 2021 na konto Fundacji
II wpłata – 120 zł do 11 października 2021 na konto Fundacji (dodatkowa opłata za badanie na koronowirusa)
III wpłata – 300 zł + 210 euro – zabieramy we własnym zakresie

Wpłaty prosimy dokonywać na konto Fundacji z dopiskiem „Dziękczynna”:

październik 16 - 24 2021

MEDJUGORIE