WILNO

24 sierpnia - 28 sierpnia

24 – 28.08.2020 r. / 5 dni /

PROGRAM:

Dzień I /24.08.2020 r. – poniedziałek/:

W Krakowie zbiórka o godz. 5.50 na parkingu autokarowym przy Sanktuarium Bożego Miłosierdzia w Łagiewnikach, przejazd do Gietrzwałdu. Po drodze zatrzymamy się w Sanktuarium Matki Bożej Ostrobramskiej w Skarżysku Kamiennej(w 2014 r. podniesione do rangi Bazyliki Mniejszej), gdzie odbędzie się Msza św. Obiadokolacja i nocleg w Gietrzwałdzie.

Dzień II /25.08.2020 r. – wtorek/:

Po Mszy św i śniadaniu poznanie historii objawień, modlitwa, a następnie przejazd do Wilna. Obiadokolacja i nocleg.

Dzień III /26.08.2020 – środa/:

Po śniadaniu zwiedzanie Wilna:

• Spacer po starówce z przewodnikiem /od Ostrej Bramy do Katedry pod wezwaniem św. Stanisława i św. Władysława/,
  • Domek św. siostry Faustyny oraz klasztor zgr. Sióstr Jezusa Miłosiernego, w którym był malowany Obraz Jezusa Miłosiernego,
  • Cmentarz na Rossie, gdzie spoczywa Matka i Serce Syna, Marszałka J. Piłsudskiego,
  • Kościół p.w. św. Piotra i Pawła – unikalne wnętrze barokowe,
  • Uniwersytet, Muzeum A. Mickiewicza mieszkanko, w którym redagował ,,Grażynę”.

Nocleg i obiadokolacja w Wilnie.

Dzień IV /27.08.2020 r. – czwartek/

Śniadanie, przejazd do Trok. Nawiedzenie kościoła, w którym się znajduje cudowny Obraz Matki Bożej Trockiej i obejdziemy zamek-rezydencje księcia Witolda. Czas wolny na zakupy. Degustacja KIBINOW /Danie karaimskie/. Przejazd na obiadokolację i nocleg do Sokółki.

Dzień V /28.08.2020 r. – piątek/

Śniadanie, msza św. w kościele, gdzie nastąpił cud eucharystyczny. W drodze powrotnej zatrzymamy się w kościele Bożego Miłosierdzia w Białymstoku,  przy relikwiach bł. ks. Michała Sopoćko.

Obiad i powrót do Krakowa.

• Autokar,
  • ubezpieczenie od Następstw Nieszczęśliwych Wypadków. Osoby które mają przewlekłe choroby muszą doubezpieczyć się indywidualnie lub za dodatkową opłatą u naszego ubezpieczyciela,
  • noclegi: jeden w Gietrzwałdzie, dwa w Wilnie, jeden w Sokółce,
  • wyżywienie: 4 śniadania, 5 obiadokolacji.
  • Opieka pilota i Kapłana.

Zabieramy ze sobą m.in.;

• ważny, niezniszczony dowód osobisty lub paszport,
  • lekarstwa – które przyjmujemy,
  • wygodne obuwie.

Bardzo prosimy o bardzo skromny stosowny ubiór pielgrzymkowy.

CENA: 550 zł + 100 euro

Zapisy:

Tel.: Ewa- 538-194-694

• numer dokumentu,

I wpłata – 250 zł do 20 lipca 2020 r.
II wpłata – 300 zł + 100 euro – zabieramy we własnym zakresie

Wpłaty prosimy dokonywać na konto Fundacji z dopiskiem „Wilno”:

24 sierpnia
28 sierpnia