• To wydarzenie minęło.

4 października godz. 06:00 - 11 października godz. 21:00

MEDJUGORIE  – Różaniec z Królową Pokoju

04 – 11.10.2020 r. /8 dni/

Dzień I /04.10.2020 r. – niedziela/:
Zbiórka w Krakowie o godz.6.00 na parkingu autokarowym przy Sanktuarium Bożego Miłosierdzia w Łagiewnikach, a o 6.30 godz. odbędzie się Msza św. rozpoczynająca naszą pielgrzymkę w Kaplicy św. s. Faustyny, w dolnej Bazylice Bożego Miłosierdzia. Następnie udamy się na nocleg do Domu Pielgrzyma w Novigrad na Dobrej na Chorwacji.

Dzień II /05.10.2020 r. – poniedziałek/:
Po Mszy św. i śniadaniu wyruszymy do Medjugorie. Zatrzymamy się w Vepric (tzw. Chorwackie Lourdes), gdzie odmówimy litanię Loretańską. Do Medjugorie przyjedziemy na obiadokolacje i nocleg.

Dzień III – VI /06 – 09.10.2020 r. – wtorek, środa, czwartek, piątek/:
Przez kolejne 4 dni będziemy brać udział w Międzynarodowej Mszy św. i różańcu w parafialnym kościele św. Jakuba; w Adoracji, pójdziemy Drogą Krzyżową na GÓRĘ KRIŻEVAC, wejdziemy także na GÓRĘ OBJAWIEŃ – PODBRDO odmawiając wspólnie różaniec; w miarę możliwości spotkamy się w OAZIE CENACOLO z chłopcami wychodzącymi z narkomanii, którzy przekażą swoje świadectwo oraz będziemy mieć wolny czas dla siebie na modlitwę i kontemplację.

Dzień VII /10.10.2020 r. – sobota/
Śniadanie i około południa pojedziemy do Tihaliny /Sanktuarium Maryjne/, gdzie będziemy mieć Mszę św., po czym udamy się na obiadokolację i nocleg do Zagrzebia na Chorwacji.

Dzień VIII /11.10.2020 r. – niedziela/
Ostatnia Msza św. na tej pielgrzymce – dziękczynna w Sanktuarium Krwi Chrystusa w Ludbregu, a następnie udamy się bezpośrednio w drogę powrotną do Krakowa. Przyjazd późnym wieczorem.

• Autokar kl. turystycznej,
  • Ubezpieczenie od Następstw Nieszczęśliwych Wypadków. Osoby które mają przewlekłe choroby muszą doubezpieczyć się indywidualnie lub za dodatkową opłatą u naszego ubezpieczyciela,
  • noclegi w Domu Pielgrzyma i na kwaterze prywatnej,
  • wyżywienie: śniadania, obiadokolacje,  pierwszy i ostatni dzień wyżywienie we własnym zakresie;
  • opieka pilota,
  • opieka Kapłana.

Zabieramy ze sobą m.in.;

• ważny dowód osobisty lub paszport,
  • radio ze słuchawkami w celu odbioru tłumaczenia Mszy św. na język polski,
  • latarkę,
  • lekarstwa – które przyjmujemy,
  • wygodne obuwie.

Bardzo prosimy o bardzo skromny stosowny ubiór pielgrzymkowy.

CENA: 500 zł + 170 euro

Informacje i zapisy :

Tel. Ewa – 538-194-694

mail: biuro@fundacja-roze-maryi.pl

I wpłata – 200 zł do 01 września 2020 r. (dla osób, które nie wpłacały zaliczki w maju)
II wpłata – 300 zł + 170 euro – zabieramy we własnym zakresie

Wpłaty prosimy dokonywać na konto Fundacji z dopiskiem „Różańcowa”:

4 października godz. 06:00
11 października godz. 21:00