LOURDES, LIMPIAS, SANTIAGO DE COMPOSTELA – DPS Niepełnosprawni

18 października - 22 października

LOURDES (Francja), Limpias i SANTIAGO DE COMPOSTELA (Hiszpania) – DPS Niepełnosprawni

18.10. – 22.10.2020 r.  /8 dni/ (autokarowo – samolotowa)

PROGRAM PIELGRZYMKI: (wkrótce będzie poprawiony)

Dzień I – 18 października 2020 r. /niedziela/

Na Lotnisku w Balicach, w Krakowie odprawa o godz. 4.30, a o 6.35 w Lourdes przylot 9.20, śniadanie, a następnie przejazd do Hotelu w Lourdes. Odpoczynek, obiad, uczestniczenie w wieczornym programie modlitewnym.

Dzień II – 19 października 2020 r. /poniedziałek/

Całodzienny pobyt w Lourdes.

Poznanie miejsc związanych z objawieniami. Droga Krzyżowa. Dla chętnych kąpiel w basenie wody źródlanej. Lourdes ożywia ciało i duszę. To jest największą tajemnicą tego miejsca. Udział w programie wieczornym: Adoracja, procesja z lampionami. Nocleg w Lourdes.

Dzień III – 20 października 2020 r. /wtorek/

Po śniadaniu wyjazd do Limpias w północnej Hiszpanii.
W kościele z XVI w. w głównym ołtarzu znajduje się Cudowny Krucyfiks „Jezus w Agonii”.
Od 1919 r. wiele osób otrzymuje łaskę spostrzegania, zachowania się Pana Jezusa tak, jakby był żywy i naprawdę umierał na krzyżu, poruszał oczami lub ustami, zmieniał wyraz Oblicza i barwy Twarzy, Ciało pokrywało się śmiertelnym potem, a krew spływała z Jego ran i spod Korony Cierniowej. Kult oficjalnie zatwierdzony przez Biskupów Hiszpańskich.
Odprawiona zostanie Msza św. na której będziemy wynagradzać za wszystkie rany zadane Panu Jezusowi. Czas na indywidualną modlitwę.
Nocleg w okolicy Limpias.

Dzień IV – 21 października 2020 r. /środa/

Po śniadaniu przejazd do Santiago de Compostela.
Nawiedzimy Sanktuarium św. Jakuba Starszego w Santiago de Compostela. Zwiedzanie miasta.
Nocleg w Santiago de Compostela.

Dzień V – 22 października 2020 r. /czwartek/

Po śniadaniu powrót i nocleg w Lourdes. W drodze powrotnej zatrzymamy się na chwilę na spacer nad Oceanem.

Dzień VI – 23 października 2020 r. /piątek/

Po Mszy św. i śniadaniu wyjazd z Lourdes i udamy się na nocleg w okolicy Turynu.

Dzień VII – 24 października 2020 r. /sobota/

Po śniadaniu pojedziemy do Montichiari – Maryi – Róży Mistycznej /Rosa Mystica/, gdzie zapoznamy się z objawieniami jakie miała Pierrina Gilli.
Biskup Brescii, ks. Giulio Sanguinetti 15 sierpnia 2000 roku uznał kult Matki Bożej w Montichiari. W tym miejscu odprawimy drogę krzyżową w intencji kapłanów oraz przeżyjemy Mszę św.
Przejazd na nocleg w okolicy Udine.

Dzień VIII – 25 października 2020 r. /niedziela/

Powrót do Polski w godzinach wieczornych.

Wydarzenie kategorie:
, , , , ,